Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-076880/0010

Wilhelm Scheuchzer

(Albis, Horgen 1803-1866 München) Mühlen am Fuße der Burg Riom in der Schweiz, datiert W. Scheuchzer 1841, Öl auf Leinwand, 41 x 35 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

22.12.2022 - 15:09

Cena:
EUR 3.590,-

Wilhelm Scheuchzer

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 22.12.2022 - 15:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum