Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-079605/0001

L. van Howe, um 1900

Partie in Venedig, signiert L. van Howe, Öl auf Leinwand, 55,5 x 68,5 cm, gerahmt (Rahmen beschädigt), (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

29.11.2022 - 10:26

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

L. van Howe, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 29.11.2022 - 10:26
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online