Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-042983/0019

Diamant Rubingarnitur

Gold 750, Brillanten u. Achtkantdiamanten zus. ca. 0,60 ct, best. aus: Anhänger, 2 Ohrstecker, 30,5 g, Patente fehlenøg30

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

08.06.2017 - 17:56

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Diamant Rubingarnitur

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 08.06.2017 - 17:56
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.05. - 07.06.2017