Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 10 -

Arnulf Rainer *

(Baden bei Wien 1929 geb.) Schattenkreuz, 2000, handsigniert: A Rainer, nummeriert: 5/25, Kaltnadelradierung auf festem Velin, Druckplattengröße ca. 19 x 12,7 cm, Blattgröße ca. 50,7 x 49,5 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.12.2022 - 11:05

Dosažená cena: **
EUR 3.902,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Arnulf Rainer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní umění grafika
Datum: 13.12.2022 - 11:05
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)