Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 32

Otto Muehl *

(Grodnau 1925-2013 Moncarapacho, Portugal) Ohne Titel, handmonogrammiert: M, datiert: (19)84, Siebdruck in Blau auf glattem Velin, ca. 70 x 49,7 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.12.2022 - 11:16

Vyvolávací cena:

Otto Muehl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní umění grafika
Datum: 13.12.2022 - 11:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online