Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 39 -

Markus Prachensky *

(Innsbruck 1932-2011 Wien) California Miles, handsigniert: Prachensky, datiert: (20)02, bezeichnet: a. p. (artist's proof - Künstlerexemplar), Lithographie und Siebdruck in Farbe auf festem Velin, ca. 57 x 77,5 cm, gedruckt bei der Stamperia Carini di San Giorgio Valdarno (Prägestempel), herausgegeben von der Galerie Hilger, Wien

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.12.2022 - 11:19

Dosažená cena: **
EUR 2.509,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Markus Prachensky *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní umění grafika
Datum: 13.12.2022 - 11:19
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)