Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 51 -

Max Weiler *

(Hall, Tirol 1910-2001 Wien) Umbrabaum, handsigniert: Weiler, datiert: (19)89, nummeriert: 70/120, Lithographie in Farbe auf Velin von BFK Rives, ca. 44,3 x 60 cm, Online WVZ Weiler 338

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.12.2022 - 11:29

Dosažená cena: **
EUR 1.672,-
Vyvolávací cena:

Max Weiler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní umění grafika
Datum: 13.12.2022 - 11:29
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)