Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 52 -

Max Weiler *

(Hall, Tirol 1910-2001 Wien) Ohne Titel (Wie Natur), aus der Mappe: Aug um Aug, im Druck monogrammiert und datiert: W (19)86, Lithographie auf Velin von BFK Rives, blattgroßer Druck ca. 65,5 x 50 cm, Online WVZ Weiler 944/2

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.12.2022 - 11:26

Dosažená cena: **
EUR 502,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Max Weiler *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní umění grafika
Datum: 13.12.2022 - 11:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)