Max Weiler *
(Hall, Tirol 1910-2001 Wien) Mai-Rose, handsigniert: Weiler, datiert: (19)90, nummeriert: 63/120, betitelt, Lithographie in Farbe auf Velin, Passepartout-Ausschnitt ca. 63 x 46 cm, Online WVZ Weiler 3643, Albertina Inv. DG1990/338, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.12.2022 - 11:26
- Dosažená cena: **
EUR 2.304,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-
Max Weiler *
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 13.12.2022 - 11:26 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-