Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 55

Christian Ludwig Attersee *

(Preßburg 1940 geb.) Ohne Titel, handsigniert: Attersee, datiert: 2021, bezeichnet: P. P. (Printer's proof), Fine Art Print auf festem Papier, Darstellungsgröße ca. 47 x 35,3 cm, Blattgröße ca. 59,8 x 47 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.12.2022 - 11:27

Dosažená cena: **
EUR 704,-
Vyvolávací cena:

Christian Ludwig Attersee *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní umění grafika
Datum: 13.12.2022 - 11:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online