Reinhard Brandner *
(Klagenfurt 1938 geb.) Faszination Gelb, handsigniert: Reinhard Brandner, nummeriert: 15/77, betitelt, Werknummer: 216, 1979, Handsiebdruck in Farbe ("Manugraphie"), Darstellungsgröße ca. 44,5 x 67 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.12.2022 - 11:44
- Dosažená cena: **
EUR 767,-
- Vyvolávací cena:
Reinhard Brandner *
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 13.12.2022 - 11:44 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 200,- -
Vyvolávací cena: