Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 91

Günther Uecker *

(Wendorf 1930 geb.) Splitter 3, handsigniert: Uecker, datiert: (20)02, nummeriert: 83/100, Lithographie in Farbe auf Velin mit Nagelprägung im Relief, ca. 30,5 x 21 cm, in originaler Holz-Leinenkassette

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.12.2022 - 11:45

Vyvolávací cena:
EUR 2.800,-

Günther Uecker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní umění grafika
Datum: 13.12.2022 - 11:45
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online