Mersad Berber *
(Bosanski Petrovac/Bosnien 1940-2012 Zagreb) Infantin, handsigniert: Berber Mersad, bezeichnet: E. A. (epreuve d'artiste - Künstlerexemplar), druckgraphische Mischtechnik in Farbe mit Blattgold auf Papier, ca. 99 x 70 cm, verglast, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.12.2022 - 11:54
- Dosažená cena: **
EUR 836,-
- Vyvolávací cena:
Mersad Berber *
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 13.12.2022 - 11:54 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,- -
Vyvolávací cena: