Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 108 -

Mersad Berber *

(Bosanski Petrovac/Bosnien 1940-2012 Zagreb) Infantin, handsigniert: Berber Mersad, bezeichnet: E. A. (epreuve d'artiste - Künstlerexemplar), druckgraphische Mischtechnik in Farbe mit Blattgold auf Papier, ca. 99 x 70 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.12.2022 - 11:54

Dosažená cena: **
EUR 836,-
Vyvolávací cena:

Mersad Berber *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní umění grafika
Datum: 13.12.2022 - 11:54
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)