Gottfried Salzmann *
(Saalfelden 1943 geb.) New York - Deluxe, handsigniert: Salzmann, nummeriert: II/XV (2/15 - "Deluxe" Ausgabe) bezeichnet: Gicleé, Giclee Print in Farbe mit Collage in 3D-Konstruktion, Darstellungsgröße ca. 75 x 112 cm, Blattgröße ca. 112 x 147 cm, sauberes Blatt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.12.2022 - 11:55
- Dosažená cena: **
EUR 697,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Salzmann *
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 13.12.2022 - 11:55 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)