Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 124

Mel Ramos

(Sacramento/Kalifornien 1935-2018 Oakland/Kalifornien) Photoshop CS, handsigniert: Mel Ramos, bezeichnet: H. C. (Hors de Commerce), 2008, Siebdruck und Email auf Stahl, leicht reliefiert, ca. 90 x 60 x 3 cm

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.12.2022 - 12:02

Dosažená cena: **
EUR 2.304,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Mel Ramos

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní umění grafika
Datum: 13.12.2022 - 12:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online