Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 130 -

Pablo Picasso *

(Malaga 1881-1973 Mougins) Colombe volant (... l'arc-en-ciel), im Druck signiert und datiert: Picasso 10.10.(19)52., Lithographie in Farbe auf Velin von Arches, Blattgröße ca. 55 x 76,5 cm, Passepartout-Ausschnitt ca. 51,5 x 67 cm, verglast, gerahmt, vgl. WVZ Bloch 712, Czwiklitzer 169

Provenienz:
Kunsthaus Artes, Rheda-Wiedenbrück (laut rückseitigem Klebeetikett am Rahmen)

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.12.2022 - 12:07

Dosažená cena: **
EUR 1.533,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Pablo Picasso *

Provenienz:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní umění grafika
Datum: 13.12.2022 - 12:07
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)