Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Nocturne, stempelsigniert: Miró, 1953/1958, Lithographie in Farbe auf Velin, Darstellungsgröße ca. 38,5 x 147,5 cm, Blattgröße ca. 51,8 x 147,5 cm, originale Mittelfalz, verglast, gerahmt, WVZ Mourlot 136, Cramer 26
Provenienz:
Galerie van Almsick, Gronau; Deutschland
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
13.12.2022 - 12:08
- Dosažená cena: **
EUR 2.230,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-
Joan Miro *
Provenienz:
Aukce: | Moderní umění grafika |
Datum: | 13.12.2022 - 12:08 |
Místo konání aukce: | Linz |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 400,- -
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena: