Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 136 -

Joan Miro *

(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Nocturne, stempelsigniert: Miró, 1953/1958, Lithographie in Farbe auf Velin, Darstellungsgröße ca. 38,5 x 147,5 cm, Blattgröße ca. 51,8 x 147,5 cm, originale Mittelfalz, verglast, gerahmt, WVZ Mourlot 136, Cramer 26

Provenienz:
Galerie van Almsick, Gronau; Deutschland

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

13.12.2022 - 12:08

Dosažená cena: **
EUR 2.230,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

Joan Miro *

Provenienz:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Moderní umění grafika
Datum: 13.12.2022 - 12:08
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)