Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 54

.gestempelt - D.Reich Block Nr. 2 (Nothilfeblock) mit 3 klaren Stpln. LORCH 6.6.35,

im Blockrand tlw. Unebenh. u. minim. fleckig m. Farbfotoattest H.- D. Schlegel F Mi. 10.000.-

Expert: Adolf Kovar Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

14.12.2022 - 10:27

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 14.12.2022 - 10:27
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.11. - 13.12.2022