Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 80

.gestempelt - Kamerun Nr. 1/19,

(Nr. 17 u. 18 gepr. Bothe, Nr. 19 sign.) meist gute Erh., a. Albumbl., (19) F Mi. 1070.-

Expert: Adolf Kovar Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

14.12.2022 - 10:40

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 14.12.2022 - 10:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.11. - 13.12.2022