Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-043536/0003

Imitationssteinohrringe

Gold 580, feinvergoldet, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,5 gøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

08.06.2017 - 18:02

Vyvolávací cena:

Imitationssteinohrringe

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Klenoty
Datum: 08.06.2017 - 18:02
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 26.05. - 07.06.2017