Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 100

.gestempelt - Memel Nr. 235I,

Fotoattest DR. Klein und Huylmans, kleiner Tintenfleck auf Zahn Mitte links, selten, F MI 1.500

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

14.12.2022 - 10:50

Vyvolávací cena:

.gestempelt - Memel Nr. 235I,

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 14.12.2022 - 10:50
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.11. - 13.12.2022