Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 122

.gestempelt - Berlin Block Nr. 1 mit entsprechendem Sonderstempel vom 1. VERWENDUNGSTAG (17.12.),

signiert Schlegel, F

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

14.12.2022 - 11:01

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

signiert Schlegel, F

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 14.12.2022 - 11:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.11. - 13.12.2022