Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 146

.gestempelt - Frankreich Nr. 17a (1 Fr. karmin) - breitrandig bzw. re. Teil der Nebenm.,

Luxusstück, sign. Fotoattest Grobe H. (1962) F Mi. 4200.-

Expert: Adolf Kovar Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

14.12.2022 - 11:13

Dosažená cena: **
EUR 1.250,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 14.12.2022 - 11:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.11. - 13.12.2022