Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 289

.gestempelt - Spanien Nr. 7 gepr. Dr. Saeftel BPP,

Nr. 9 gepr. P. Ferchenbauer, Nr. 10 gepr. Georg Bühler, alle vollrandig schöne Stücke Nr. 11 oben li. lupen- sonst engrandig, sign. Dkm. Fischer, (4) F Mi. 2080.-

Expert: Adolf Kovar Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

14.12.2022 - 12:24

Dosažená cena: **
EUR 520,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 14.12.2022 - 12:24
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.11. - 13.12.2022