Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 300

.gestempelt - Tschechosl. Nr. 79 (30 Heller) zart gestplt.,

mehrf. sign. u.a. Kovar, schönes Stück, (Auflge. 450 Stück) F Mi. 350.-

Expert: Adolf Kovar Adolf Kovar
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

14.12.2022 - 12:30

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 14.12.2022 - 12:30
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.11. - 13.12.2022