Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 395

*/gestempelt - China - Kaiserreich Nr. 16IVa,

19Iva/20IVa, 23IVa und 24Iva (tls. stockfleckig), *, sowie Nr. 17 IVa gestempelt, versch. Erh., (6), F

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

14.12.2022 - 13:17

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 14.12.2022 - 13:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.11. - 13.12.2022