Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 410

.gestempelt - China - Kaiserreich Nr. 33 II (1 Dollar),

sign., F MI 2.800

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

14.12.2022 - 13:25

Dosažená cena: **
EUR 850,-
Vyvolávací cena:

sign., F MI 2.800

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 14.12.2022 - 13:25
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.11. - 13.12.2022