Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 742

** - Österr. Nr. 530/543 (Kl. Landschaft),

lt. Fotoattest Soecknick "postfrisch: echt und einwandfrei", (14), F

Expert: Gernot Abfalter Gernot Abfalter
+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

15.12.2022 - 11:41

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

+43-1-515 60- 299

stamps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Známky
Datum: 15.12.2022 - 11:41
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.11. - 14.12.2022