Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) Stillleben mit Blumenstrauß, signiert: Augustiner, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 38 x 29,5 cm, gerahmt
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
29.11.2022 - 15:17
- Dosažená cena: **
EUR 1.200,-
- Vyvolávací cena:
Werner Augustiner *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 29.11.2022 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-