Čís. položky 194-026573/0015

Joan Miro *

Joan Miro * - Obrazy

(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Ohne Titel (Barbarischer Tanz), aus: Derrière le miroir, 1963, Lithographie in Farbe auf Velin, blattgroßer Druck ca. 38 x 28 cm, freigestellt, Passepartout, verglast, gerahmt, WVZ Mourlot 345

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

29.11.2022 - 15:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Joan Miro *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 29.11.2022 - 15:25
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.