Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 384

Zoran Antonio Music *

(Görz 1909-2005 Venedig) "Landschaft", signiert Music, datiert 50, Bleistiftskizze auf Papier, 20,5 x 26,5 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.06.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Zoran Antonio Music *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.06.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.05. - 07.06.2017