Čís. položky 96

André VERLON, Street corner, 1974

André VERLON, Street corner, 1974 - Nouzová pomoc Diakonie pro ženy

Mischtechnik auf Hartfaserplatte, 67,8 x 98,2 cm, signiert: Verlon, gerahmt.

28.11.2022 - 17:48

Dosažená cena: **
EUR 2.600,-
Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00