Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040117/0003

Willy Schmitt-Weidler *

(1916 geb., Schüler von Kokoschka), zugeschrieben Burgdorf mit Gebirgskette, rückseitig bezeichnet mit Hinweis zum Künstler, Öl auf Leinwand, ca. 89,5 x 120 cm, ungerahmt, Leinwand wellig (Bespannung locker)

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

01.12.2022 - 11:16

Vyvolávací cena:

Willy Schmitt-Weidler *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 01.12.2022 - 11:16
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online