Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040458/0009

Nachlass Luigi Kasimir *

(Pettau 1881-1962 Wien) Venedig, Canale Grande, bezeichnet unten mittig: NL Luigi Kasimir, Farbradierung auf Velin, Plattengröße ca. 46x 59,5 cm, Blattgröße ca. 60,5x 74 cm, stockfleckig, etwas wellig, leicht beschädigter Rahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

01.12.2022 - 11:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Nachlass Luigi Kasimir *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 01.12.2022 - 11:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online