Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-040517/0035

Sauhatz, Entwurf Karin Jarl-Sakellarios 1925, Augarten, Wien, 2. Hälfte 20. Jahrhundert

Porzellan, weiß, glasiert, Modellnummer 1521, unterglasurblaue Marke, Höhe ca. 11 cm, Länge ca. 27,4 cm, Gebrauchsspuren

Expert: Mag. Marion Noisternig Mag. Marion Noisternig
+43-662-871671-30

01.12.2022 - 11:30

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43-662-871671-30

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 01.12.2022 - 11:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: Online