Čís. položky 196-015024/0007

Ernst Huber*

Ernst Huber* - Umění, starožitnosti, šperky

Wien 1895-1960 "Orientalisches Dorf", Aquarell, ca. 25 x 38 cm, monogrammiert, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

30.11.2022 - 15:26

Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Ernst Huber*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 30.11.2022 - 15:26
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online