Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015079/0004

Christian Wilhelm Ernst DIETRICH, genannt DIETRICY (Weimar 1712-1774) UMKREIS

"Alter Mann mit Bart", Öl auf Holz, ca. 26 x 19 cm, gerahmt, kleine Farbfehlstellen, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

30.11.2022 - 15:28

Dosažená cena: **
EUR 320,-
Vyvolávací cena:

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 30.11.2022 - 15:28
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online