Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015192/0044

Peter Robert Keil*

Züllichau/Pommern 1942 geb. "Kopf (blau und grün)", Acryl auf Hartfaserplatte, ca. 61 x 40 cm, signiert P. Keil, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

30.11.2022 - 15:18

Vyvolávací cena:

Peter Robert Keil*

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 30.11.2022 - 15:18
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online