Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-015291/0007

Saphirohrringe zus. ca. 3 ct

Gold und Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,30 ct, 3 g, Steine tlw. mit Oberflächenmerkmalen

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

30.11.2022 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 750,-
Vyvolávací cena:

Saphirohrringe zus. ca. 3 ct

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 30.11.2022 - 15:06
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: Online