Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-024048/0015

Altschliffbrillantsolitär ca. 0,35 ct

Gold 580, Amtspunze Fuchskopf 1872 - 1922, RW59, 4,7 g øG5

Expert: Gerhard Haselwander Gerhard Haselwander
+43-316-829480

gerhard.haselwander@dorotheum.at

05.12.2022 - 15:04

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

+43-316-829480

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 05.12.2022 - 15:04
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online