Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 192

Magazin, P08, unbekannter Hersteller, Kal.: 9 mm,

Snr.: 3937, gestempelt "a" "+" Krone über N, Holzboden, heller Magazinkörper, gebraucht, guter Erhaltungszustand, Gebrauchsspuren A

Expert: Ing. Mag. Wolfgang Robert Demarle Ing. Mag. Wolfgang Robert Demarle
+43-1-515 60-558

wolfgang.demarle@dorotheum.at

09.12.2022 - 14:36

Dosažená cena: **
EUR 218,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

+43-1-515 60-558

wolfgang.demarle@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Lovecké, sportovní a sběratelské zbraně
Datum: 09.12.2022 - 14:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.12 - 09.12.2022