Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 89

Curie, Marie,

Physikerin und Chemikerin, 1867 . 1934. Kärtchen m. 3 e. Zeilen u. U., o. O., o. D., Carte de visite - Format, zusammen mit Porträt- druck unter Passepartout ver- glast und gerahmt.

A Mr. Paul Appell Recteur de l'Academie a Paris hommage (...) M. Curie".

Expert: Mag. Andreas Löbbecke Mag. Andreas Löbbecke
+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

19.12.2022 - 10:46

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:

Curie, Marie,

+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Autografy, rukopisy, dokumenty
Datum: 19.12.2022 - 10:46
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.12. - 17.12.2022