Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 269

Mascagni, Pietro,

ital. Komponist, 1863 - 1945. E. U. auf Bleistiftzeichnung, Profilporträt nach rechts, undeutlich signiert, Prag 1925, e. datiert 16. 6. 1925, 26,5 x 21,5 cm, mittels Papierstreifen auf Untersatzkarton montiert.

Expert: Mag. Andreas Löbbecke Mag. Andreas Löbbecke
+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

19.12.2022 - 12:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Mascagni, Pietro,

+43-1-515 60-389

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce: Autografy, rukopisy, dokumenty
Datum: 19.12.2022 - 12:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 14.12. - 17.12.2022