Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023145/0036

Bücheregal der 1980er Jahre

, verchromtes Metallgestell mit 6 Fachböden in Rauchglas, Klebeetikett "dad", ca. 202 x 99 x 31,5 cm, Alters u. Gebrauchsspuren, Glas partiell bestoßen

05.12.2022 - 10:22

Vyvolávací cena:

Bücheregal der 1980er Jahre

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Design
Datum: 05.12.2022 - 10:22
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online