Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-023433/0003

Holzflasche, Entwurf u. Ausführung "Ron u. Myra Kent"

, auf der Unterseite ritzsigniert, sogenannte "Norfolk Pine" gedrechselt, Höhe ca. 33 cm, Altersspuren, Rand estwas bestoßen

05.12.2022 - 10:10

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Design
Datum: 05.12.2022 - 10:10
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online