Altschliffdiamantsolitär ca. 0,95 ct
Ring, Gold 580, tlw. durchbrochen gearbeitet, österr. Amtspunze 1872-1922, RW 63, 6,2 g, Gebrauchsspuren, leicht verbogenøg6
01.12.2022 - 10:56
- Dosažená cena: **
EUR 850,-
- Vyvolávací cena:
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Vánoční aukce šperků a hodinek |
Datum: | 01.12.2022 - 10:56 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |