Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312-227664/0003

Diamant Kulturperlenring

Weißgold 750, Altschliffdiamanten zus. ca. 1,60 ct, eine barocke Kulturperle Durchmesser ca. 7,5 mm, Ringkopfmaße ca. 21,5 x 19,5 mm, RW 58, 10,5 g, Perle beschädigtøg10

Expert: Oskar Philipp Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202

oskar.philipp@dorotheum.at

01.12.2022 - 10:15

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

Diamant Kulturperlenring

+43-1-515 60-90 202

oskar.philipp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce šperků a hodinek
Datum: 01.12.2022 - 10:15
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online