Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 312-227738/0003

Diamantring zus. ca. 1,10 ct

Weißgold 585, zwei Brillanten im Übergangsschliff, zus. ca. 0,75 ct, zwei Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,35 ct, RW 61, 3,2 g, die zwei Mittelsteine haben leichten Größenunterschiedøg3

Expert: Oskar Philipp Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202

oskar.philipp@dorotheum.at

01.12.2022 - 10:16

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Diamantring zus. ca. 1,10 ct

+43-1-515 60-90 202

oskar.philipp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Vánoční aukce šperků a hodinek
Datum: 01.12.2022 - 10:16
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online