Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026778/0003

Altschliffbrillant Anhänger/Brosche, zus. ca. 1,30 ct

Weiß/Rot/Golbgold 585, Kulturperlen, ca. 52 x 42 mm, Handarbeit, 21 gøG20

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

06.12.2022 - 15:27

Vyvolávací cena:
EUR 1.100,-

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Klenoty a Hodinky
Datum: 06.12.2022 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online