Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 43

Karl Flieher *

(Wien 1881-1958 Zell/See) "Alte Gasse in Weißenkirchen an der Donau", signiert Karl Flieher, Gouache auf Papier, auf Papier fixiert, 13,5 x 20 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.06.2017 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 900,-
Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Karl Flieher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 07.06.2017 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 29.05. - 07.06.2017